O Programie

slonecznik littleW „Czas na wege” przybliżamy wegetariański i wegański sposób odżywiania. Doświadczeni wegetarianie i weganie znajdą w nim inspirujące pomysły na nowe, ciekawe potrawy i zweryfikują swoją wiedzę na temat dobrze zbilansowanej diety roślinnej. Widzowie, dla których będzie to pierwszy kontakt z tematyką wegetarianizmu, znajdą w programie wiele wskazówek, które pozwolą im urozmaicić swój jadłospis, a przede wszystkim prawidłowo komponować swoją dietę pozytywnie wpływając na stan zdrowia.

mika lW programie zachęcamy do aktywnego spędzania czasu, zdrowej diety i właściwej suplementacji ewentualnych niedoborów żywieniowych w zależności od potrzeb.

W promowaniu niebanalnego stylu życia pomagają nam goście - gwiazdy kina, teatru, sportu i muzyki, osobowości telewizyjne i dziennikarze znani z anteny radiowej. W „Czas na wege” obok wegetarian, wegan, bezglutenowców, będą występować również osoby, które nie są wege, ale chcą zmienić coś w swoim codziennym menu.

Portal WegeMaluch.pl i CzasNaWege.pl są wskazówką i podpowiedzią,
jak dodać kolorów swojemu życiu lub je po prostu konstruktywnie zmieniać.

W programie poruszamy zagadanienia zdrowego odżywiania, prawidłowego bilansowania diet, aktwyności ruchowej, kultury, uśmiechu i radości. Nie są i nie będą poruszane kwestie ideologiczne diet i sposobów życia. Skupiamy się wyłącznie na pozytywnym aspekcie zdrowego odżywiania.

W żadnym odcinku programu nie znajdują się informacje które mogłyby Cię wprawić w zakłopotanie,
wzbudzać poczucie winy lub poczucie wyższości w związku ze stosowaną przez Ciebie dietą.